KONEC!!V. Povídky

Aku no Iroke

13. července 2012 v 21:41 | Aisu
Nuže můžete mě zabít, ukřižovat, podpálit a bůh ví co ještě, páč jsem začala spolupracovat s Michi-chan na jedné povídce...
A máme už první díl, takže doufám, že si to tím u vás nějak vyžehlím xD
A tímto se omlouvám Kila-chan, že ještě nemám hotovou její povídku.... ale už je skoro u konce! ^^
Nuže, ale tato povídka jena Vocaloidy, takže obě doufáme, že si jí užijete a, že napíšete aspoň nějaký komentík ;)
Takže dost kecání a hážu sem první dílek :)
Přeji pěkné počteníčko ;)

Jednou tvůj, navždy tvůj

21. srpna 2011 v 14:09 | Aisu
Oh, bože lidi já to dopsala!! Ano mojí jednorázovku, je to taová slátanina. A varování, je to yaoi? no asi jo. A taky nijak moc jsem nad tím nepřemýšlela, takže to nemá hlavu ani patu. A taky je to všechno smyšlené (jako většina mých povídek XD) No snad se vám to bude líbit a budu ráda zavaše komentíky!! :)


Byla hluboká chladná noc a na nebi svítil stříbrný měsíc. Ve velkém sídle mocné rodiny Kamui seděl osamělý muž a čekal uprostřed noci na svého poslíčka.
Rodina Kamui byla známá svými bojovníky a taky krásou. Povídá se, že je tato rodina bohy milována. Každý z tohoto rodu byl vždy krásný, vznešený a hlavně velice nadaný. Tento muž byl pro tyto vlastnosti velice známý a populární a už od dětství se o něm mluví jako o mladém géniovi. Už od svých necelých patnácti let je vůdcem této rodiny. Díky jeho inteligenci a schopnosti ostatní pochopit je jeho rodina ještě populárnější.

 
 

Reklama